Press "Enter" to skip to content

Apartamenty inwestycyjne nad morzem

Aktualizacja 6 lipca 2024

Kupowanie rentownych nieruchomości to jedna z najpewniejszych inwestycji. To dobra metoda pozyskania stałego źródła dochodu działającego przez całe życie. Skorzystanie z oferty dewelopera na apartamenty inwestycyjne nad morzem wiąże się z minimalnym ryzykiem i przy odpowiednim podejściu do biznesu jest bardzo opłacalne. Najważniejszym zadaniem jest właściwy wybór obiektu inwestycyjnego i uzyskiwanie oczekiwanych zysków. Wszystkim tym kryteriom idealnie odpowiadają nieruchomości wypoczynkowe, zwłaszcza nadmorskie. Wakacje na plaży nadal zajmują wiodącą pozycję w preferencjach większości ludzi na świecie. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że Twoje apartamenty nad morzem zawsze będą poszukiwane.

Apartamenty inwestycyjne nad morzem – czy warto?

wynajem apartamentów w Międzyzdrojach
wynajem apartamentów w Międzyzdrojach

Wiedziałeś o tym? Każdemu dajemy możliwość wykupienia jednego lub więcej apartamentów inwestycyjnych nad morzem w naszych obiektach położonych w jednym z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem. Jednocześnie szybko zwróci się inwestycja i uzyskasz stabilny dochód z wynajmu własnych pokoi. Aby zarobić na posiadaniu obiecującego apartamentu, dziś możliwe jest inwestowanie różnych kwot w granicach możliwości każdej osoby. Jeśli pojawią się wątpliwości i pytania skontaktuj się z ekspertami dewelopera, który stanie się niezawodnym partnerem na rynku nieruchomości. Cieszymy się, że możemy Ci pomóc!

Apartamenty inwestycyjne nad morzem: o czym powinieneś wiedzieć?

Uznany na rynku nieruchomości deweloper apartamentów inwestycyjnych nad morzem oferuje mieszkania o wysokim standardzie w nowych budynkach. Jest to doskonały sposób na inwestowanie pieniędzy i zapobieganie inflacji.

Opłaca się inwestować w nieruchomość w kompleksie apartamentowców za cenę dewelopera, ponieważ:

  • Koszt apartamentu w nowym budynku jest niższy niż w przypadku innych obiektów.
  • Mieszkania w nowych budynkach cieszą się dużym zainteresowaniem, więc jeśli pojawi się potrzeba sprzedaży, nie będzie trudności ze znalezieniem nabywcy.
  • Inwestowanie w nieruchomości pozwala czerpać zyski z ich wynajmu.

W popularnych obszarach takich jak tereny nadmorskie, ceny nieruchomości w nowych budynkach rosną z roku na rok. Jest to korzystne dla długoterminowej kapitalizacji funduszy.

Kompleksy apartamentów inwestycyjnych nad morzem

Sprzedaż nieruchomości od dewelopera odbywa się bezpiecznie i bardzo sprawnie. Apartamenty w nowych budynkach pod inwestycje są w pełni zgodne z nowoczesnym rozumieniem komfortu.

Mieszkania na sprzedaż zawierają wszystko, co jest niezbędne do wspaniałego wypoczynku:

  • Apartamenty z doskonałym wykończeniem.
  • Kompleks posiada zadbany teren.
  • Większość nowych budynków przewiduje obecność wspólnego: basenu, stref spacerów, placu zabaw dla dzieci, SPA itd.

Ten rynek jest bardzo atrakcyjny inwestycyjnie i są dwa główne powody takiego zainteresowania po pierwsze jest to duży wzrost wartości. Drugim powodem jest rozwój potencjału rynku najmu. To obecnie bardzo popularny trend. Oprócz wzrostu kosztu za metr kwadratowy inwestor może zapewnić sobie stabilne dochody z najmu. Wszystko to razem przyciągnęło wielu ludzi zainteresowanych zakupem apartamentów inwestycyjnych nad morzem.

Inwestowanie w nieruchomości to sposób nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także na zwiększenie kapitału. Nieruchomość nad morzem nie obciąży ciężarem: możesz ją wynająć z zyskiem, cieszyć się wakacjami z rodziną i dużo zaoszczędzić na kupowaniu wycieczek. A co najważniejsze, cena nieruchomości nad morzem stale rośnie. Rozwinięta infrastruktura nadmorska sprawia, że jest to opłacalny obiekt do inwestycji, to jedna z najlepszych ofert w swoim segmencie.

Istnieje kilka podstawowych zasad, według których inwestowanie w apartamenty nad morzem jest uważane za opłacalne:

  • Niezawodność.
  • Wzrost wartości nieruchomości.
  • Stałe otrzymywanie dochodu.
  • Niskie ryzyko.

Infrastruktura apartamentów inwestycyjnych nad morzem

Kompleks posiada dość rozwiniętą własną infrastrukturę. Swoim mieszkańcom oferuje rozległy zagospodarowany teren, nowe drogi o dobrej nawierzchni. Deweloper pomoże kupić nieruchomość oszczędzając Twój czas. Katalog przedstawia aktualne informacje o nieruchomości w kompleksach apartamentów nad morzem. Szybko zorientujesz się, że posiada on najważniejsze aspekty przemawiające za sukcesem ich posiadania. To znaczy: doskonała lokalizacja, wspaniałe widoki, bardzo wysoki standard wykonania, bogata infrastruktura. Luksusowy charakter obiektu nadawany jest poprzez wykończenie w postaci nowoczesnych rozwiązań architektonicznych.   

Kto zarządza całym kompleksem apartamentów?

Doświadczony operator, który zatrudnia profesjonalistów od zarządzania taką nieruchomością. Eksperci potwierdzają, że apartamenty inwestycyjne nad morzem są aktualnie najczęściej spotykaną metodą pomnażania kapitału. Nie trzeba się angażować w obsługę obiektu i kontakt z najemcami, inwestora interesują tylko dochody w postaci otrzymywania czynszu stałego lub zmiennego. Oczywiście może on również korzystać z apartamentu przyjeżdżając z rodziną na wakacje.  

Ważne! Czynsz zmienny może obejmować udział inwestora w 50% sumy uzyskiwanych przychodów netto. Natomiast czynsz stały może stanowić np. około 7% ceny takiego wykończonego apartamentu w skali roku. Wszystkie dane na temat ryzyka inwestycji można uzyskać w biurze dewelopera. Korzyści to bezobsługowy wynajem zapewniający oszczędność Twojego czasu i atrakcyjna stopa zwrotu.