Press "Enter" to skip to content

Biuro rachunkowe w Szczecinie

Aktualizacja 3 lutego 2024

Prężnie działające biuro rachunkowe w Szczecinie nastawione jest współpracę z osobami fizycznymi i prawnymi. Podpisuj z nami umowę na świadczenie usług usuniemy całą rutynę związaną z księgowością, podatkami i sprawami kadrowo-płacowymi. Będziesz musiał tylko kontrolować proces i rozwijać biznes.

Zajmujemy się księgowością, raportowaniem, naliczaniem podatków i wynagrodzeń, kwestiami prawnymi, współpracą z bankami, abyś stał się bardziej wolny. Nie przesuwamy odpowiedzialności i nie szukamy winnych. Jeśli popełniamy błędy, to przyznajemy się do nich i na bieżąco je poprawiamy, nie czekając na punkt krytyczny. Sprawdź jak wiele zyskasz korzystając z pomocy profesjonalistów!

Jak pracuje biuro rachunkowe w Szczecinie?

Mamy marzenie: stworzyć najlepszą usługę biznesową na Pomorzu. W tym celu zgromadziliśmy księgowych, prawników i programistów. Zatrudnieni w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie https://rachunkowebiuro.szczecin.pl/ księgowi to specjaliści, którzy prowadzą księgi rachunkowe w różnych firmach, zajmują się zarządzaniem dokumentami, sporządzają i przesyłają raporty księgowe i podatkowe do odpowiednich organów. Pracownicy naszego biura znają akty prawne, uchwały, dotyczące organizacji rachunkowości i sprawozdawczości, formy i metody rachunkowości w przedsiębiorstwie.

Księgowi w naszym biurze rachunkowym w Szczecinie zajmują się:

  • Przetwarzaniem dokumentacji.
  • Kalkulacją przychodów/wydatków przedsiębiorstwa.
  • Rozliczaniem zasobów finansowych i rzeczowych.
  • Przygotowywaniem deklaracji podatkowych.
  • Naliczaniem wynagrodzeń.
  • Realizacją transakcji wymiany walut (jeśli takie są realizowane przez firmę),
  • Rozliczaniem zakupów i sprzedaży produktów.

Oferta naszego biura rachunkowego w Szczecinie

W zakresie księgowości dla firm świadczymy usługi takie jak:

* Prowadzenie pełnej księgowości.
* Prowadzenie KPIR – przychody i rozchody.
* Rozliczanie karty podatkowej oraz ryczałtu.
* Prowadzenie wielu rodzajów ksiąg: stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych, fundacji.
* Rozliczenie VAT.
* Przygotowanie i przedkładanie deklaracji podatkowych: CIT, PIT
* Bilans roczny.
* Ewidencjonowanie środków trwałych, prawnych, wartości niematerialnych.
* Ponadto w zakres usług naszego biura rachunkowego w Szczecinie wchodzi:
* Wsparcie przy zakładaniu i zamykaniu działalności gospodarczej.
* Wsparcie w przypadku przekształcania przedsiębiorstw.
* Wyprowadzenie zaległości ZUS i podatkowych.
* Monitorowanie obiegu dokumentacji firmowej i weryfikacja pod kątem formalno-merytorycznym.
* Pomoc w czasie kontroli z urzędu skarbowego.
* Usługi kadrowo-płacowe świadczone przez biuro rachunkowe w Szczecinie – w skrócie
* Zatrudnianie i zwalnianie pracowników na podstawie umowy o pracę oraz umów cywilnoprawnych.
* Prowadzenie dokumentacji kadrowej, teczek personalnych, kartotek urlopów.
* Pilnowanie terminów szkoleń BHP i PPOŻ.
* Opracowywanie listy płac, naliczanie wynagrodzeń chorobowych.
* Przygotowywanie deklaracji do ZUS/ZUA, DRA, RMUA.

Na życzenie przedsiębiorcy nasi pracownicy opracowują regulaminy: wynagrodzenia i pracy. W imieniu klienta wyjaśniamy niezgodności z takimi organami jak: ZUS, urząd skarbowy, Państwowa Inspekcja Pracy. Nasze biuro rachunkowe https://www.ekb.szczecin.pl/ w Szczecinie nastawione jest na ciągły rozwój, dlatego dla naszych klientów świadczymy doradztwo podatkowe. Doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i zajmują się analizowaniem umów handlowych, interpretują pisma podatkowe a także skutecznie zarządzają ryzykiem podatkowym. Przedsiębiorcy korzystając z naszych usług mogą być pewni skutecznej optymalizacji podatkowej, dzięki czemu osiągane dochody będą jeszcze wyższe.

Skorzystaj ze wsparcia profesjonalistów z biura rachunkowego w Szczecinie!

Nasze działania nastawione są na wspieranie przedsiębiorców w prawidłowym zarządzaniu finansami i kadrami. Jesteśmy zespołem specjalistów którym warto zaufać i pewnie skorzystać z pomocy w prowadzeniu biznesu. Księgowi i doradcy podatkowi chętnie dzielą się swoją wiedzą zawodową, dzięki czemu łatwiej jest zarządzać finansami swojego przedsiębiorstwa.
Biuro rachunkowe w SzczecinieDziałamy kompleksowo, dlatego współpracując z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie nie musisz szukać innego wsparcia merytorycznego. Usprawnimy działalność gospodarczą, odciążymy w załatwianiu spraw, które wiążą się z bieżącą działalnością przedsiębiorstwa, bez względu na branżę. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań rachunkowych, które znacznie poprawiają przepływ informacji. Dane dotyczące Twojej firmy są bezpiecznie przetwarzane i przechowywane.

Nasze biuro rachunkowe w Szczecinie https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweSzczecin wyróżnia: Duża elastyczność, dostosowujemy nasze usługi do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Naszych pracowników cechuje spora wiedza w zakresie rachunkowości oraz zdobywane przez lata doświadczenie. Gwarantujemy zachowanie tajemnicy zawodowej, dlatego Twoje dane i dokumenty są bezpieczne. Wszystkie rozliczenia wykonujemy terminowo, dlatego nie obawy o przekroczenie czasu na załatwienie danej sprawy. Współpracując z naszym biurem rachunkowym w Szczecinie ominą Cię kary i grzywny, będziesz mógł spokojnie prowadzić swój biznes mając pewność, że księgowość jest w dobrych rękach.