Press "Enter" to skip to content

Pranie wykładzin Kraków

Aktualizacja 10 czerwca 2022

Każda wykładzina dywanowa z biegiem czasu dochodzi do stanu, w którym wymaga dokładnego prania. Chodzi nie tylko o usunięcie zanieczyszczeń powierzchniowych i plam, ale składników, które gromadzą się głęboko we włosiu i są niewidoczne na pierwszy rzut oka. Mowa jest o kurzu, roztoczach, sierści zwierząt, alergenach i innych patogenach. W królewskim mieście najlepszym sposobem na pozbycie się tego niebezpiecznego brudu jest profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie.

Skuteczne i tanie pranie wykładzin w Krakowie

Czyszczenie wykładziny dywanowej własnymi siłami zapewnia jedynie zewnętrzny i krótkotrwały efekt, ale nie usunie z niej głęboko zakorzenionego brudu. Dodatkowo istnieje ryzyko niewłaściwego doboru środków chemicznych, które mogą poważnie uszkodzić powłokę, a w niektórych przypadkach nawet sprawić, że będzie ona bezużyteczna.

Tak więc profesjonalne pranie wykładzin w Krakowie to:

  • Przywrócenie nieskazitelnej czystości powłokom wszystkich typów i rozmiarów (można zlecić pranie wykładzin wełnianych oraz przy użyciu delikatnych technik i specjalistycznych produktów, a także pranie wykładzin dywanowych w pokoju dziecięcym bardziej delikatnymi produktami).
  • Eliminacja plam i najcięższych zabrudzeń (plamy z farby, kawy, herbaty, wina, soku, flamastrów, moczu, wymiocin, krwi, gumy do żucia, itp.).
  • Eliminacja zapachów różnego pochodzenia.
  • Działanie antybakteryjne i zapobieganie namnażaniu się szkodliwych organizmów.
  • Ekologiczna chemia hipoalergiczna.
  • Przywracanie koloru wykładzinom dywanowym.
  • Dobór indywidualnej metody czyszczenia dla każdego rodzaju produktu.
  • 100% gwarancja bezpieczeństwa wykładziny.

Firma zajmująca się profesjonalnym praniem wykładzin w Krakowie świadczy usługi w atrakcyjnej cenie i przy użyciu najskuteczniejszych środków czyszczących. Gwarantuje wysokiej jakości wynik, sprawność realizacji zamówień oraz oszczędności czasu dla klienta.czyszczenie-wykladziny-dywanowej

Dlaczego profesjonalne pranie dywanów jest tak ważne?

Każdy mebel i każdy element dekoracyjny, bez względu na to, jak starannie i regularnie się o niego dba, wciąż zbiera roztocza i kurz. Wykładzinę dywanową można odkurzać codziennie, ale to tylko spowoduje pozbycie się wierzchnich warstw zanieczyszczeń. Tymczasem kurz osadzający się głęboko w strukturze materiału pozostanie. Będzie nadal gromadził się w stosie i będzie miał szkodliwy wpływ na organizm.
Regularne pranie wykładziny jest szczególnie ważne dla właścicieli kotów, psów i innych zwierząt domowych. W końcu tylko przy pomocy profesjonalnych detergentów można całkowicie usunąć z powłoki pozostałości sierści i mikroorganizmów. Ponadto zalecane jest wykonywanie takich zabiegów wodnych 3 razy w roku. Taka częstotliwość pozwoli utrzymać je w czystości i porządku przez cały rok, eliminując wszelkie zagrożenia i niebezpieczeństwa związane z pyleniem włosia. W przeciwnym razie każdego dnia domownicy ryzykują własnym zdrowiem.

Główne zalety regularnego prania wykładziny

Jak wspomniano, wysokiej jakości pranie dywanów jest możliwe tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu i odpowiednich środków chemicznych. Najczęściej wykorzystywane są środki enzymatyczne bazujące na składnikach naturalnych. Jedynie do odplamiania punktowego stosowany jest mocniejszy środek, który po zakończonej procedurze jest bardzo starannie wypłukiwany.

Pranie dywanów w Krakowie ma szereg istotnych zalet:

  • W swojej pracy specjaliści biorą pod uwagę nie tylko rodzaj i charakter zanieczyszczenia, ale także materiał z jakiego wykonana jest wykładzina, gęstość i wysokość runa, kolor, grubość itp. Produkty z niskim włosiem czyści się w inny sposób niż z wysokim. Nie ma uniwersalnych metod prania, a dla każdego indywidualnego przypadku specjaliści wykorzystują odpowiednią procedurę usuwania kurzu i plam.
  • Można prać dowolny rozmiar, w tym długie wykładziny schodowe. Pranie odbywa się na całej powierzchni, niezależnie od jej wymiarów.

Zamawiając profesjonalne usługi pralnia wykładziny w Krakowie specjaliści złożą wizytę domową i wykonają wszystkie niezbędne prace. Trzeba pomyśleć o swoim zdrowiu i zdrowiu swoich bliskich, ponieważ te ukryte zagrożenia są potencjalnie najbardziej niebezpieczne dla organizmu. Profesjonalne pranie to cena dobrego samopoczucia i silnej odporności.

Wysokiej jakości sprzęt to klucz do udanej pracy

Wykładziny dywanowe są prane przy użyciu profesjonalnych urządzeń. To zaawansowana technologicznie maszyna piorąca zapewniająca efektywność i wysoką jakość czyszczenia. Skuteczne eliminuje różnego rodzaju zabrudzenia z wykładzin. Kompaktowa konstrukcja oraz duża liczba trybów pracy i przystawek pozwala zarówno na szybkie punktowe i ogólne pranie dużych powierzchni. Czas schnięcia wykładziny dywanowej jest skrócony, ponieważ zastosowana technologia prania maksymalnie ogranicza namoczenie produktu.

Pranie dywanów w domu: szybko, wygodnie, niedrogo

Jeszcze kilka lat temu pranie wykładzin w domu było uważane za jedną z najdroższych usług. Dziś wszystko się zmieniło. Dzięki temu każdy może szybko i niedrogo skorzystać z usługi specjalistów bezpośrednio w swoim domu. To bardzo wygodna usługa wystarczy zadzwonić do firmy a następnie otworzyć drzwi specjalistom po ich przybyciu.