Press "Enter" to skip to content

Inteligentny telewizor Samsung QE65Q950TSTXXH QLED to kreacja nowej rzeczywistości

Aktualizacja 17 listopada 2021

Jeśli przed zakupem nowego telewizora rozważane są różne modele, warto zwróć szczególną uwagę na telewizory z technologią podświetlania LED. Sercem ekranów tych telewizorów są matryce ciekłokrystaliczne, dzięki którym obraz jest czysty, dokładny i przyjemny dla oka. W naszym sklepie można nabyć wysokiej jakości telewizory firmy Samsung, w których rozmiar ekranu i rozdzielczość są idealnie dopasowane. W zależności od wielkości pomieszczenia i indywidualnych preferencji można dobrać odpowiedni rozmiar ekranu. Na przykład w porównaniu z innymi typami telewizorów telewizory LED są cienkie, płaskoekranowe, lekkie i charakteryzują się niskim zużyciem energii.

Wyróżnia je fakt, że obraz wyświetlany jest na ekranie za pomocą diod LED, a technologia ta zapewnia najlepszą jakość obrazu tzn. wyraźne kontrasty i odwzorowanie kolorów. Oferujemy nowoczesne telewizory Samsung QLED, ponieważ ich główną zaletą jest wysoka jasność kropek kwantowych. Jasność jest ważnym czynnikiem wpływającym, na jakość obrazu i powoduje, że ekran jest bardziej kontrastowy. Jak sprawić, aby obraz był jeszcze bardziej kontrastowy? Trzeba poszerzyć zakres jasności między najciemniejszymi i najjaśniejszymi obszarami obrazu korzystając technologii HDR. Poprawia ona klarowność i nasycenie obrazu oraz pozwala na jeszcze więcej szczegółów w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach.

Telewizor Samsung QE65Q950TSTXXH QLED – charakterystyka

Warto przyjrzeć się, jak jasność wpływa na kolor. Oto przykład: widmo czerwieni może pomieścić wiele różnych odcieni czerwieni. Telewizory QLED dobre są pod tym względem ponieważ, najpełniej odtwarzają całą różnorodność tych odcieni. Unikalna technologia QLED jest połączona jest z innymi technologiami odcieni, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu i maksymalny realizm w porównaniu z innymi urządzeniami.Telewizor Samsung QE65Q950TSTXXH QLED zabierze w podróż do nowego świata realistycznych obrazów, tak jakby było się częścią każdej sceny, doświadczając każdego szczegółu z najwyższą precyzją.

Wyposażony w technologię panelu QLED, która zapewnia rozdzielczość Ultra HD 8K, Q950T oferuje żywe kolory, doskonały kontrast dla wyraźnych obrazów zarówno w całkowitej ciemności, jak i bardzo jasnych przestrzeniach. W naszym sklepie przedstawimy dokładny opis na ten model telewizora, posiadającego  procesor Quantum 8K, który w połączeniu z AI Upscaling skaluje materiał do rozdzielczości 8K, dostosowując jasność ekranu i dźwięk do pomieszczenia. Ponadto Quantum HDR 4000 oferuje wysoce dynamiczny HDR, który dostosowuje się do każdej sceny i wyświetla każdy szczegół wyobrażony przez reżysera.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne w telewizorze Samsung

Oferowany przez nas telewizor Samsung QE65Q950TSTXXH QLED pozwoli szybko zauważyć, że nowoczesne treści telewizyjne wyglądają na ekranie trochę inaczej niż wcześniej. Ultranowoczesna technologia HDR to wysoki zakres dynamiki, poprawia szczegółowość obrazu w najciemniejszych i najjaśniejszych scenach. Sprawia, że obraz na ekranie jest bardziej naturalny i realistyczny, nawet w szerokim zakresie kontrastu. Na przykład, jeśli akcja rozgrywa się w ciemnej jaskini, na ekranie telewizora HDR pojawi się nie tylko kolor, ale także faktura ścian. A w scenie ze statkiem pływającym po morzu będzie można wyraźnie rozróżnić poszczególne promienie słońca, nawet na jasnym, zalanym światłem tle.

Co to jest Smart TV w telewizorze Samsung?

Jeśli ktoś szuka telewizora, który nie tylko pokaże ulubione programy, ale także sam je odnajdzie, Smart TV (telewizja+ Internet + aplikacje) może być przydatny. Główną zaletą Smart TV jest to, że oprócz zwykłych kanałów telewizyjnych daje możliwość oglądania dodatkowych treści. Zapewnia dostęp do ulubionych usług, takich jak np. YouTube, usług strumieniowego przesyłania muzyki, a nawet do gier i treści sportowych. Ponadto można oglądać telewizję kablową i satelitarną w systemie pay-per-view, pobierając aplikację od dostawców. Najważniejsza nie jest ilość treści, ale umiejętność znalezienia właściwej tu i teraz. Dziś mamy dostęp do nieograniczonej ilości filmów i seriali, ale nie jest łatwo zdecydować, co dokładnie chcemy obejrzeć. Dlatego ważne jest, aby telewizor był wyposażony w wygodną funkcję wyszukiwania.

Oryginalność telewizora Samsung

Niewidoczna ramka telewizora z czarnymi krawędziami nie zaburza obrazu podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Można otworzyć się na świat dzięki ogromnej mocy każdej klatki z 33 milionami pikseli oraz rozdzielczości większej niż 4K. Dźwięk podąża za każdym ruchem zgrywając się z nim w 100%, dzięki czemu można napawać się oryginalnością realizmu oddającego jakość podobną do projekcji kinowych. Telewizor posiada doskonałe głośniki ( górny, dolny, boczny) dające tak wspaniały dźwięk, że pojawiają się odczucia przebywania w centrum zdarzeń na ekranie. Czy to nie jest wszystko, czego potrzeba, aby odkryć bogactwo treści w jednym urządzeniu i cieszyć się nimi w pełni? Producent oferuje cienki pilot do zdalnego sterowania, który zapewnia sprawne przeglądanie wszystkich programów i aplikacji. Odtwarzanie filmów, zdjęć, muzyki, inteligentna technologia łączności z Internetem oraz wiele portów HDMI i USB do podłączenia urządzeń, to zadanie, jakie spełnia ten model telewizora.